Jdi na obsah Jdi na menu

5.3.2011 XVI. Jihočeská výstava psů

Dne 5.3.2011 naše sdružení pořádalo XVI. ročník Jihočeské oblastní výstavy psů v areálu Výstaviště České Budějovice. Sešlo se celkem 529 psů, z toho 126 psů se zúčastnilo klubové výstavy Klubu chovatelů teriérů, 22 psů klubové výstavy Sarplaninac klubu a zbytek tj. 381 psů oblastní výstavy. Zadáno bylo 69 titulů Oblastní vítěz!!!

Jelikož bylo nádherné počasí, těšili jsme se i z hojného počtu návštěvníků (diváků), kteří měli možnost sledovat pejsky v 9ti výstavních kruzích. Posuzovali tito rozhodčí: Ing. Leoš Jančík, Bc. Vladimíra Tichá, Olga Dolejšová, Ing. Alena Košťálová, RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc., MVDr. František Šimek, Vladimír Adlt, Andraš Polgar a František Pasák.

Chtěla bych tímto ještě jednou poděkovat především úžasnému sboru rozhodčích za spravedlivé posudky, všem vystavovatelům za hojnou účast a návštěvníkům za skvělé publikum. Obří díky patří především všem lidem z našeho Kynologického sdružení a ostatním, kteří pomáhali s organizací výstavy - bez nich bychom tuto výstavu nemohli uskutečnit.  Pevně věřím, že příští ročník se ponese ve stejném duchu jako letošní a budeme se snažit připravit minimálně stejné zázemí pro výstavu, jako tomu bylo letos.

XVII. ročník této výstavy plánujeme na 3.3.2012!!!

VÝSLEDKY - www.oblastnivystava-cb.wbs.cz