Jdi na obsah Jdi na menu

Zkoušky ZOP a ZPU1 19.6.2011

V neděli 19.6.2011 jsme pořádali zkoušky ZOP a ZPU1. Po sobotní přehlídce nepříliš vlídného počasí v podobě lijáků a průtrží mračen jsme měli jako organizátoři o průběh zkoušek velké obavy. Lenka Adámková, vedoucí zkoušek, bere vždy přípravu každé akce velice vážně a zodpovědně, a tak se zřejmě "s těmi nahoře" domluvila a zajistila mimo jiné i přijatelné počasí. Celá akce proběhla v přátelském duchu a všichni účastníci zkoušek byli ostatními povzbuzováni k co nejlepším výkonům. Velký dík patří paní rozhodčí Mgr. Daně Havlové, jejíž posuzování výkonů  je vždy objektivní a spravedlivé. O prázdné žaludky všech bylo postaráno v bufetu, jehož chod zajistila N. Králová, foto - I. Králová. Děkujeme všem, kteří přispěli svojí pomocí ke zdárnému průběhu celé akce.

page1.jpg

Velký obdiv a uznání od nás všech patří slečně Martě Pöchmannové, která se i přes svůj handicap věnuje kynologii a pracuje se svým pejskem  tak, že společně dokázali složit zkoušku na výbornou. Jejich výkon je pro nás všechny motivační.

Uznání patří i Věrce Steinocherové, která se svojí psí "babičkou" Síbou i přes její vysoký věk (nar. 1.1.2004) a menší zdravotní potíže dokázala složit zkoušku. Jsou důkazem toho, že nikdy není pozdě. 

Výsledky:

 

zkouška psovod jméno psa chov. st. plemeno počet bodů známka
ZOP  Chládková P. BRENNY Valkar australský ovč. 97 výborně
ZOP Pöchmannová M. TEREZA  --- kříženec 97 výborně
ZOP Prokopcová P. YORICK of Bicató-Parti minibulteriér 90 výborně
ZOP Steinocherová V. SÍBA  --- kříženec 86 velmi dobře
ZOP manž. Klewarovi HUCKLEBERRY Gasaron briard 92 výborně
ZPU1 Beerová M. AIŠA Vydří irský teriér 120 dobře

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

page2.jpg

 

 

Úspěšným účastníkům zkoušek blahopřejeme!

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 2011-06-19 Zkoušky ZOP, ZPU1