Jdi na obsah Jdi na menu

Poslušnost

 

Kurzy poslušnosti:

Převážná většina zájemců o výcvik poslušnosti přichází na cvičiště se záměrem naučit svého psa základní cviky poslušnosti (ovladatelnosti). Úspěšné zvládnutí základních cviků jako je PŘIVOLÁNÍ, CHŮZE U NOHY, SEDNI, LEHNI a ZŮSTAŇ pomůže majiteli ovládat svého pejska v běžném životě (např. doma,na procházce, v autobusu MHD, na výstavě psů, nebo u veterinářě atd.).
Další skupinu zájemců o výcvik poslušnosti tvoří majitelé psů, kteří mají zájem o složení pracovních zkoušek dle jednotlivých zkušebních řádů, nebo připravují své psy na různé závody. Většinou se jedná o psy klasických pracovních plemen (německý ovčák, belgický ovčák, rotvajler, dobrman, boxer, knírač atd.), ale ke zkouškám různé úrovně se u nás připravili a připravují i psy nepracovních plemen a nadaní kříženci.                                                                                                                                                                          
Na zkouškách a závodech již musí psy zvládat cviky náročnější např. PŘEKONÁVÁNÍ RŮZNÝCH PŘEKÁŽEK, APORT, ODLOŽENÍ V RŮZNÝCH POLOHÁCH, ŠTĚKÁNÍ NA POVEL, PLÍŽENÍ atd. Požadavky na přesnost provádění cviků, povelovou techniku, výstroj psa na zkoušce apod. popisují jednotlivé zkušební řády.
Pokud chcete se svým psem navštěvovat kurzy základní poslušnosti, nebo kurzy pro pokročilé, kontaktujte příslušného výcvikáře, viz rozvrh výcviku.
 

p5012391-2-.jpg     p7050048.jpg    p5012410-1-.jpg